Stary dom

Dom zapomniany w XIX wieku  pozostaje niezmieniony od lat. Odbudowany w latach 40 ubiegłego stulecia stoi tak do dziś.

W budynku zachowano styl regionalnego budownictwa. Brak wygód, telewizji, łazienki w błyszczących płytkach, rozświetlonych ulicznych lamp i gadżetów towarzyszących nam w dzisiejszym codziennym życiu, pozwoli na przypomnienie jak jeszcze nie dawno przyszło żyć naszym Rodzicom i Dziadkom. Dla tych z państwa którzy zapragną odwiedzi nasz rodzinny dom i spędzić w tych skromnych progach kilka niezapomnianych chwil, pragnę zaznaczyć że będziecie państwo z dala od zgiełku i szumu wielkich miast, zdarzyć się jednak może że spokój i ciszę zakłócą leśne zwierzaki. Piękna okolica lasy na wyciągnięcie ręki i liczne ścieżki spacerowe i rowerowe pozwolą naprawdę odpocząć. Jedyną pracą jaką trzeba wykonać, to narąbanie drewna do pieca kuchennego aby zagotować wody na Góralską herbatę której nie można sobie odmówić po długich wędrówkach siedząc i podziwiając widoki mocząc stopy w miednicy z gorącą wodą.

Wirtualny spacer dostępny na naszej stronie www.pokoje-gorce.pl pokaże państwu jak wspaniałym miejscem są Gorce i nasza okolica.

 

Zapraszamy szczególnie tych z państwa którzy naprawdę potrafią docenić takie miejsca , natomiast dla pragnących troszkę lepszego standardu polecamy Pokoje Gościnne u Bednarczyków.

Pozdrawiam Robert Bednarczyk